automatický nakladač léčiv ProLog a iProLog

Automatizované systémy pro naskladnění léčiv ProLog / iProLog

 jsou volitelné doplňky k inteligentním lékárenským systémům tzv. „robotům“ řady Rowa Vmax. Tyto plně automatické systémy určené pro zakládání léčiv do lékárenského robota jsou dostupné jsou buď jako vnější (ProLog) nebo plně integrované řešení (iProLog).

Proč si zvolit ProLog / iProLog

Manuální vkládání nového zboží časově omezuje zaměstnance lékárny. Se systémem Rowa ProLog a Rowa iProLog jsou kroky při manuálním vkládání nového zboží prováděny zcela automaticky. Systém nemůže být jednodušší: vyprázdněte skladovací přepravku a stiskněte „Start“. Systém provede zbytek zcela automaticky a pracuje nepřetržitě. Čtení 2D čárových kódů zajišťuje ještě větší přesnost skladování. V současné době společnost Rowa vyvíjí i systém rozpoznávání data expirace.

Rowa iProLog: integrované řešení

Rowa iProLog umožňuje, aby bylo zboží vkládáno přímo do systému Rowa Vmax zcela automaticky. Poloautomatický vstup přes vstupní pás je ale také zároveň možný. Díky vestavěnému řešení máte pouze jedno zařízení, které se stará o všechny úlohy potřebné pro vkládání zboží. 

Přehrát video

Rowa ProLog: externí řešení

S externím systémem Rowa ProLog může být skladovací a výdejní systém plněn téměř odkudkoliv: přímo do systému, z větší vzdálenosti pomocí dopravníkové technologie nebo z různých míst pro skladování zboží. Tím je zajištěna maximální flexibilita pro přizpůsobení k Vašim pracovním postupům.