Lékárna Europa Apotheke, Berlín

Zdraví je v životě to nejcennější, a to je přesně ten důvod, proč se Elke Gabriel rozhodla stát lékárnicí. Její každodenní motivací je pracovat s lidmi a pomáhat jim s odbornými záležitostmi. Komunikace se zákazníky vyžaduje její plnou pozornost a je tedy užitečné nevěnovat svou další pozornost kvůli obavám z krádeží. Od instalace systému Vshelf od BD RowaTM se lékárna již nemusí potýkat s krádežemi hodnotných produktů, ale vykazuje také 20% nárůst prodejů a 31% nárůst obratu produktů v policích.

Elke Gabriel, lékárnice
Lékárna Europa Apotheke, Berlín
V mé lékárně byly největším problémem nesrovnalosti v zásobách zboží a krádeže policových produktů, které nejsou na předpis. Před instalací systému Rowa Vshelf jsme nahrazovali produkty na policích prázdnými krabičkami. To nás nejen stálo mnoho času, ale také docházelo k záměnám, když byl produkt před jeho prodejem vracen zpět do krabičky. Díky novému policovému systému jsme lépe chráněni proti krádeži, manipulace s obaly je snazší a můžeme také atraktivním způsobem vystavovat produkty.
Elke Gabriel lékárnice
  • Celková plocha
   více než 185 m²
  • Prodejní plocha
   107 m²
  • Plánování a dokončení
   2019
lékárenský robot Vmax

Jak pomohla Rowa?  

Když je produkt odejmut ze systému Vshelf, spustí se alarm, který upozorňuje na potenciální zloděje. V lékárně již není třeba vystavovat prázdná balení. Tím zaměstnanci lékárny ušetří mnoho času a také stouply prodeje díky nepřetržité dostupnosti produktů na policích. Díky děličům a posunování produktů je možná atraktivní prezentace produktů a jednodušší údržba polic.

Systém:   BD Rowa Vmax 160

Rozměry (d × š × v):  5,56 × 1.63 × 3.40 [m] 

Kapacita:   přibližně 16,000 balení

Proč Vmax a Vshelf od společnosti BD RowaTM?  

Pro přizpůsobení vašim specifickým požadavkům lze systém Rowa Vmax 160 kombinovat s jakýmkoliv z našich doplňků a s jakoukoliv variantou vkládání.

Výsledkem nepřetržité dostupnosti produktů na policích je zvýšený prodej zboží. Sklad je kontrolován v reálném čase a proces přeskupování je optimalizován.

Klíčová fakta

 • Ochrana položek, které nejsou na předpis, proti krádežím bez nutnosti vystavování prázdných obalů

 • Kontrola skladu v reálném čase a optimalizace procesu přeskupování

 • Úhledná a atraktivní prezentace zboží

 • 20% nárůst prodejů a 31% nárůst obratu policových produktů (hrubý obrat)