Nechte robota ať Vám pomáhá

Práce lékárníka je krásná, ale také náročná zodpovědná a vyžaduje patřičné vzdělání. V běžně koncipované lékárně však musí farmaceut vykonávat i řadu nezáživných činností, které ho zbytečně zdržují od jeho hlavního poslání „poskytovat odborné poradenství“.  

Naštěstí v dnešní době již existuje řešení a tyto nezáživné činnosti můžete bez obav přenechat automatizovanému systému nebo chcete-li lékárenskému robotovi. Pracuje rychle, efektivně a 24/7. Jeho cílem není Vás nahradit, ale sloužit Vám a pomoci.

Robotizací procesu uskladnění a výdeje léků získáte nemalý „bonusový“ čas, který můžete plně věnovat péči o Vaše zákazníky.

Robotické zakládání léků

Nezdržujte se nudnými rutinními činnostmi, jako je vkládání či vybírání lékových krabiček do a z regálů, ani jejich vyhledáváním, evidencí a kontrolou expirace. S tím vším ROBOT ve Vaší lékárně dokáže pomoci. A Vy můžete plně uplatnit svou odbornost, poskytovat Vašim zákazníkům potřebné informace, rady a doporučení.

Lékárenský robot v žádném případě nenahrazuje lékárníka
a jeho zcela nezbytný lidský kontakt se zákazníkem.

Není ani cílem, aby se tomu tak stalo. Celá technologie je společností BD ROWA konstruována a vyvíjena pro spolupráci člověka a stroje. Kdy stroj „robot v lékárně“ zastává nutné ale nudné každodenní činnosti, zatímco personál lékárny vytváří příjemné erudované a komunikační  prostředí pro zákazníky.

Představujeme Vám funkční koncept moderní lékárny 21.století

Srdcem automatizované lékárny je robot, který se stará o optimalizované uskladnění léků a léčivých přípravků. Ve spolupráci s lékárenským softwarem hlídá expiraci, validitu i skladové množství a zajistí také na pokyn lékárníka výdej patřičného počtu balení až k jeho rukám.

„Jen“ robotem to ale končit nemusí
Na robota lze napojit další spolupracující periferie, které nabídnou maximální pohodlí pro klienty i personál lékárny.Využít lze například velkoplošné obrazovky Vmotion pro OTC a k propagaci sezónních či akčních produktů.

Srdce lékárny, k dispozici v různých provedeních a rozměrově modifikovatelný.

Interaktivní a vizuální podpora pro konzultace a prodej. Poutavý způsob zobrazování speciálních nabídek, reklamy na produkty a nabídky služeb.

Automatický výdej objednaných a předplacených léků ve vaší lékárně.

Inovativní obrazovky pro poskytnutí informací a  emocionálních pobídek k nákupu. K prezentaci produktů, nabídek a služeb lze použít obrázky i videa.
Díky virtuální prezentaci nehrozí krádež jako u fyzicky vystaveného zboží a snižují se také kapitálové závazky.

Umožňuje rychlé, pohodlné, hygienické odbavení formou bezhotovostního platebního procesu. Napomáhá minimalizaci front u prodejních pultů (tár), čímž se zvyšuje spokojenost zákazníků. Vhodné řešení pro platby za léky na předpis po konzultaci u prodejního pultu a za výrobky OTC

Řešení pro správu digitálního skladu pro Vaše produkty OTC nabízí automatickou správu opakovaných objednávek a ochranu proti krádeži formou zvukového signálu.

Automatizovaný výdej objednaných a předem uhrazených léků mimo Vaši lékárnu. Umožňuje zákazníkům odběr i mimo pracovní dobu lékárny.

Speciální velkoplošné obrazovky s vysokým jasem zajišťujícím dobrou viditelnost i při denním světle. Umísťují se do výloh, kde díky měnícímu se atraktivnímu obsahu přitahují pozornost kolemjdoucích potenciálních zákazníků. 

K zamezení nechtěným finančním ztrátám v důsledku krádeží OTC produktů.