Srdcem automatizované lékárny je sám robot. Společnost BD ROWA však nenabízí jenom roboty. Nabízí ucelený koncept moderní a efektivní lékárny. Na robota lze napojit další spolupracující periferie, které nabídnou maximální pohodlí pro klienty i personál lékárny.

Srdce lékárny, k dispozici v různých provedeních a rozměrově modifikovatelný.

Interaktivní a vizuální podpora pro konzultace a prodej. Poutavý způsob zobrazování speciálních nabídek, reklamy na produkty a nabídky služeb.

Automatický výdej objednaných a předplacených léků ve vaší lékárně.

Inovativní obrazovky pro poskytnutí informací a  emocionálních pobídek k nákupu. K prezentaci produktů, nabídek a služeb lze použít obrázky i videa.
Díky virtuální prezentaci nehrozí krádež jako u fyzicky vystaveného zboží a snižují se také kapitálové závazky.

Umožňuje rychlé, pohodlné, hygienické odbavení formou bezhotovostního platebního procesu. Napomáhá minimalizaci front u prodejních pultů (tár), čímž se zvyšuje spokojenost zákazníků. Vhodné řešení pro platby za léky na předpis po konzultaci u prodejního pultu a za výrobky OTC

Řešení pro správu digitálního skladu pro Vaše produkty OTC nabízí automatickou správu opakovaných objednávek a ochranu proti krádeži formou zvukového signálu.

Automatizovaný výdej objednaných a předem uhrazených léků mimo Vaši lékárnu. Umožňuje zákazníkům odběr i mimo pracovní dobu lékárny.

Speciální velkoplošné obrazovky s vysokým jasem zajišťujícím dobrou viditelnost i při denním světle. Umísťují se do výloh, kde díky měnícímu se atraktivnímu obsahu přitahují pozornost kolemjdoucích potenciálních zákazníků. 

K zamezení nechtěným finančním ztrátám v důsledku krádeží OTC produktů.