Inteligentní robotický systém Rowa Vmax  pro skladování a výdej léčiv

ROWA Vmax – jsou automatizované systémy pro skladování a výdej léků a léčivých přípravků převážně určené pro použití v lékárnách a distribučních skladech. Výhodou lékárenských robotů řady Vmax je jejich variabilita a možnost konfigurace dle přání uživatele. K dispozici je celá řada modulů a periferií, jimiž lze roboty Vmax vybavit.  

Robot ROWA Vmax - uskladnění léků

Precizní ukládání

Lékárenský robot Rowa Vmax ukládá ve svých „útrobách“ jedno balení vedle druhého a s vysokou precizností využívá veškerého dostupného úložného prostoru, který má k dispozici. Výsledkem je prostor až pro 4 000 balení na každý metr délky robota. Ve Vaší lékárně tak získáte mnohem více skladovacího prostoru než při použití běžných nábytkových regálů. Tím ale výhody tohoto automatizovaného systému pro skladování a výdej léčiv zdaleka nekončí.

Osm najednou

Díky systému HD-Multi-Picking® může robot Rowa Vmax přesouvat až osm balení najednou. Fungování systému je precizní a velmi rychlé, přesto navzdory vysoké rychlosti systém Rowa Vmax pracuje velmi tiše. Po zádání Vašeho požadavku se robotický systém postará o vše potřebné a již během několika vteřin máte požadovaný lék k dispozici třeba i přímo na táře. Vy se zatím můžete naplno věnovat zákazníkovi a v klidu s ním probrat třeba předepsané dávkování, nabídnout mu vhodný podpůrný prostředek, nebo doporučit další produkty z Vaší nabídky. Zákazník získá dostatek potřebných informací a zároveň je velmi rychle obsloužen, což bezpochyby vede k jeho spokojenosti a vysoké pravděpodobnosti další návštěvy právě Vaší lékárny v případě další potřeby.

multi-picking

TÜV certifikát

Rowa Vmax je jediným systémem svého druhu nesoucí značu GS (testovaná bezpečnost) od TÜV. Pro naše zákazníky to znamená, že se vždy mohou spolehnout na stálou kvalitu a bezpečnostní standardy produktů Rowa.

Prostorově flexibilní řešení

Různé velikostní třídy umožňují přizpůsobení pro jakoukoliv lékárnu. Kontaktujte nás, uvidíte, že i pro Vás máme to pravé řešení!

Přehled robotů do lékárny
BD ROWA Vmax 130
Lékárenský robot BD ROWA Vmax 160
Lékárenský robot BD ROWA Vmax 210
Lékárenský robot BD ROWA Vmax 320

BD ROWA™ VMAX 130

BD ROWA™ VMAX 160

BD ROWA™ VMAX 210

BD ROWA™ VMAX 320

Šířka

Výška

Délka

1,33 m

2,12 – 3,52 m

2,68 – 15,17 m

1,63 m

1,72 – 3,52 m

2,68 – 15,17 m

2,13 m

2,12 – 3,52 m

3,20 – 15,04 m

3,23 m

2,02 – 3,02 m

3,58 – 5,98 m