Přehled robotů do lékárny

Inteligentní robotický systém Rowa Vmax  pro skladování a výdej léčiv

ROWA Vmax – jsou automatizované systémy pro skladování a výdej léků a léčivých přípravků převážně určené pro použití v lékárnách a distribučních skladech. Výhodou lékárenských robotů řady Vmax je jejich variabilita a možnost konfigurace dle přání uživatele. K dispozici je celá řada modulů a periferií, jimiž lze roboty Vmax vybavit.  

Robot ROWA Vmax - uskladnění léků

Precizní ukládání

Lékárenský robot Rowa Vmax ukládá ve svých „útrobách“ jedno balení vedle druhého a s vysokou precizností využívá veškerého dostupného úložného prostoru, který má k dispozici. Výsledkem je prostor až pro 4 000 balení na každý metr délky robota. Ve Vaší lékárně tak získáte mnohem více skladovacího prostoru než při použití běžných nábytkových regálů. Tím ale výhody tohoto automatizovaného systému pro skladování a výdej léčiv zdaleka nekončí.

Osm najednou

Díky systému HD-Multi-Picking® může robot Rowa Vmax přesouvat až osm balení najednou. Fungování systému je precizní a velmi rychlé, přesto navzdory vysoké rychlosti systém Rowa Vmax pracuje velmi tiše. Po zádání Vašeho požadavku se robotický systém postará o vše potřebné a již během několika vteřin máte požadovaný lék k dispozici třeba i přímo na táře. Vy se zatím můžete naplno věnovat zákazníkovi a v klidu s ním probrat třeba předepsané dávkování, nabídnout mu vhodný podpůrný prostředek, nebo doporučit další produkty z Vaší nabídky. Zákazník získá dostatek potřebných informací a zároveň je velmi rychle obsloužen, což bezpochyby vede k jeho spokojenosti a vysoké pravděpodobnosti další návštěvy právě Vaší lékárny v případě další potřeby.

multi-picking

TÜV certifikát

Rowa Vmax je jediným systémem svého druhu nesoucí značu GS (testovaná bezpečnost) od TÜV. Pro naše zákazníky to znamená, že se vždy mohou spolehnout na stálou kvalitu a bezpečnostní standardy produktů Rowa.

Prostorově flexibilní řešení

Různé velikostní třídy umožňují přizpůsobení pro jakoukoliv lékárnu. Kontaktujte nás, uvidíte, že i pro Vás máme to pravé řešení!

BD ROWA Vmax 130
Lékárenský robot BD ROWA Vmax 160
Lékárenský robot BD ROWA Vmax 210
Lékárenský robot BD ROWA Vmax 320

BD ROWA™ VMAX 130

BD ROWA™ VMAX 160

BD ROWA™ VMAX 210

BD ROWA™ VMAX 320

Šířka

Výška

Délka

1,33 m

2,12 – 3,52 m

2,68 – 15,17 m

1,63 m

1,72 – 3,52 m

2,68 – 15,17 m

2,13 m

2,12 – 3,52 m

3,20 – 15,04 m

3,23 m

2,02 – 3,02 m

3,58 – 5,98 m