Modernizujte chytře Vaši lékárnu

Automatizace výdeje léčiv je nákladnou záležitostí, její benefity jsou však nesporné, její zavedení je velice efektivní pro modernizaci způsobu vedení lékárny a styku s klienty.

Pokud o tomto kroku uvažujete, ale náklady se Vám zdají vysoké, máte nyní jedinečnou možnost využít dotaci na pořízení této technologie.

Digitální podnik

Na polovinu září 2021 připravilo Ministerstvo průmyslu a obchodu v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK) dotační titul „DIGITÁLNÍ PODNIK“.

Cílem této výzvy je podpořit konkurenceschopnost malých a středních podniků působících na českých trzích prostřednictvím podpory nákupu a zavádění nových nevýrobních digitálních technologií, které pomohou zajistit zásadní změnu výrobního postupu nebo rozšíření kapacity stávající provozovny či rozšíření výrobního sortimentu prostřednictvím podpory automatizace, digitalizace dat a efektivnějšího propojení a řízení firemních procesů. Očekávaným přínosem této výzvy bude nejen snížení provozních nákladů, tvorby odpadů, zmetkovitosti (a tím i snížení uhlíkové stopy společnosti), ale i zvýšení produktivity, spolehlivosti výrobních zařízení, logistických a dalších podpořených oborů služeb.

Dalším cílem Výzvy bude i urychlení inovačních cyklů ve firmě a zvýšení efektivní propojenosti „chytrých“ digitálních technologií. Neméně důležitým cílem bude i podpora zvýšení úrovně počítačové bezpečnosti firemních sítí.

Hlavními podporovanými aktivitami budou:

  • podpora digitální transformace firmy,
  • chytré logistické a skladové technologie,
  • vnitropodniková konektivita,
  • kybernetická bezpečnost.

Podmínkám této výzvy vyhovuje i lékárna, která hodlá implementovat automatizovaný výdej léčiv pomocí výdejního automatu. Získat můžete dotaci ve výši až 45% z plánované investice, minimálně 1 mil. Kč, maximálně 10 mil. Kč.

Kdo dřív přijde….

Na výzvu Digitální podnik bylo alokováno pouze 300 mil. Kč. Předpokládá se tedy, že alokace bude brzy vyčerpána a o úspěšnosti kladného vyřízení žádosti bude velkou měrou rozhodovat také rychlost jejího podání.

Doporučujeme žádost podat již v den spuštění příjmu žádostí, tedy 15. září 2021!

Ve spojení s profesionály

Podporu Vašemu projektu jsme připraveni poskytnout ve spolupráci se společností Erste Grantika Advisory, a.s., ze skupiny České spořitelny. Zkontaktujeme Vás s odborníky, kteří Vám pomohou nejen zpracovat žádost, ale v případě potřeby Vám pomohou zajistit úvěr na zbývající část projektu, nekrytou dotací.

Projekt pro automatizaci pro Vás zpracujeme my.

Vstupte do budoucnosti

Odhodlejte se a udělejte krok, který Vás s polovičními náklady přenese do světa, který již stejně stojí za dveřmi. S menšími investicemi to už patrně nebude možné.

Kontaktujte nás včas!